آیا مایکروسافت در نسخه بعدی شرپوینت همانند ویندوز 10 از تقویم شمسی پشتیبانی خواه

سلام دوستان

همانطور که مطلع هستید مایکروسافت در چند روز گذشته طی مراسمی از ابزارها و تکنولوژی های جدید خود از جمله ویندوز 10 رونمایی کرد.

یکی از خبرهای مهمی که به تازگی در وبلاگ ها و انجمن های فارسی منتشر شده، پشتیبانی ویندوز 10 از تقویم شمسی یا همان Persian Calendar میباشد. بله درست است! مایکروسافت به درخواست ایرانی ها برای افزودن تقویم شمسی به ویندوز 10 پاسخ مثبت داد و این امکان به تازگی به ویندوز 10 اضافه شد.

اما این درخواست کاربران از کجا و چه طریقی مطرح شده است؟!

مایکروسافت از طریق درگاه صدای کاربران خود در این آدرس ، به درخواستهای کاربران و مشتریانش از سراسر دنیا گوش میدهد و جالب است که به درخواست های با رای بالا در سریعترین زمان پاسخ داده و آنرا عملیاتی میکند. یکی از بیشترین درخواست های مطرح شده از سمت کاربران فارسی زبان اضافه شدن تقویم شمسی به ویندوز 10 میباشد که مایکروسافت با برچسب “تکمیل شد”به صورت زیر به آن پاسخ داد :

image

و از این پس ویندوز 10 علاوه بر زبان فارسی که در ویندوزهای 7 و 8 پشتیبانی شده بود، از تقویم شمسی نیز پشتیبانی خواهد کرد…

اینطور که مشخص است مایکروسافت با مدیریت نادلا، تمام تلاش خود را برای جلب رضایت کاربران و اعمال فیدبک های آنها در محصولاتش انجام می دهد و با این رویکرد جدید احتمال پشتیبانی از زبان و تقویم شمسی در نسخه بعدی محصولاتش از جمله شرپوینت را قوت بخشید.

برای اینکه ما کاربران شرپوینت هم بتوانیم درخواست خود را مبنی بر پشتیبانی زبان فارسی و تفویم شمسی در محصول شرپوینت و پراجکت سرور در سایت “صدای کاربران” مطرح کنیم، بنده هم اکنون یک پیشنهاد جدید در این سایت ایجاد کردم که آماده رای دهی توسط شما دوستان و همکاران عزیز میباشد.

لطفا با ورود به آدرس های زیر و رای دهی به این پیشنهاد، مایکروسافت را بیش از پیش ترغیب به پشتیبانی از زبان فارسی و تقویم شمسی در نسخه بعدی شرپوینت نمایید. 

https://windows.uservoice.com/forums/265757-windows-feature-suggestions/suggestions/7009360-add-persian-language-and-calendar-to-sharepoint-an

یا

https://windows.uservoice.com/forums/265757-windows-feature-suggestions?query=add%20persian%20language%20and%20calendar%20to%20sharepoint%20and%20project%20server

لطفا دقت کنید که نیازی نیست حتماً نظری را ارسال کنید، صرفا انتخاب 3 رای (3 Vote) با ارزش تر و مهم تر است.

موفق باشید.

/ 0 نظر / 64 بازدید