وبلاگ جدید!

به وبلاگ " شیرپوینت " خوش آمدید.

بیش از یکسال هست که به صورت حرفه ای با محصول و تکنولوژی قدرتمند مایکروسافت به نام "شیرپوینت" یا "شرپوینت" (SharePoint) کار می کنم . در راستای فعالیت های مختلفی که در جهت توسعه دانش و تجربیات کاربران فارسی زبان شیرپوینت انجام دادم، تصمیم گرفتم در این وبلاگ هم که توسط مسئولین پرشین بلاگ و دوست عزیزم پویا کوشنده برای من فراهم شده، به ادامه فعالیت های آموزشی و ارائه تجربیات شخصی در زمینه شیرپوینت به سایر دوستان و علاقمندان بپردازم.

من به همراه دوست عزیزم مهدی شیخی یک پایگاه با نام "Persian SharePoint Community" راه اندازی کردیم که مدت 3 ماه از فعالیت اون می گذره و تا کنون بیش از 70 نفر شیرپوینتر از سراسر دنیا در این پایگاه عضو شده اند. این پایگاه به صورت کاملاً فارسی پیاده سازی شده و به عنوان اولین پایگاه و انجمن فارسی زبان شیرپوینت در سازمان ISPA(International SharePoint Association) به ثبت رسیده است. این پایگاه به طور کامل تمام نیازهای شیرپوینتی شما رو پوشش میده و شما به راحتی می تونید سؤال ها و مشکلات شرپوینتی خودتون رو با سایر اعضاء مطرح کنید یا به سوالات سایر اعضاء پاسخ بدید، مقالات و نرم افزارهاتون رو به رایگان با دیگران به اشتراک بگذارید، وبلاگ های تخصصی اعضاء را مطالعه کنید، در صورت تمایل برای خود وبلاگ شخصی درخواست نمایید، همچنین امکان دانلود منابع، فایلها و ... برای شما به صورت کاملاً رایگان وجود دارد.

آدرس پایگاه : http://PSPCommunity.org

من همچنین مطالب شیرپوینتی خودم رو، هم در وبلاگ حاضر منتشر خواهم کرد و هم به نوشتن مطالبم در وبلاگ شخصیم ادامه خواهم داد. سعی می کنم مطالب متنوع و مفیدی رو در این وبلاگها قرار بدم تا مورد استفاده علاقمندان قرار بگیره.

در انتها یادآور میشم که من صرفاً وبلاگ نویس نیستم! من در شرکتهای مختلف به پیاده سازی و اجرای پروژه های مختلف شیرپوینتی می پردازم و هدفم از نوشتن این وبلاگها هم، نشر تجربیات و دانشی است که در زمینه شیرپوینت ( تکنولوژی مورد علاقم ) کسب می کنم.

/ 0 نظر / 25 بازدید