با شیرپوینت 2010 تا 4 ترابایت اطلاعات را در Content Database ها ذخیره کنید!

دوستان سلام

با عرضه سرویس پک 1 شیرپوینت 2010 ، تغییرات و امکانات جدیدی به این محصول استراتژیک مایکروسافت اضافه شد. این تغییرات در بخش های مختلف این سیستم سبب افزایش بهره وری، سرعت، پایداری هر چه بیشتر این سیستم شده است.

یکی از تغییرات جدیدی که این روزها سر خط خبرهای شیرپوینتی قرار گرفته، ارتقاء سیستم ذخیره سازی اطلاعات در دیتابیس های شیرپوینت میباشد. به طوریکه با اعمال سرویس پک 1 ، شیرپوینت 2010 قادر خواهد بود 4 ترابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات را به ازاء هر دیتابیس محتوا یا Content Database برای سایت ها و پرتال ها فراهم کند! این میزان فضا، قبل از اعمال سرویس پک 1 برابر 200 گیگابایت به ازاء هر Content Database بود.

در ضمن اگر نیاز به مدیریت و ذخیره سازی بیش از 4 ترابایت اطلاعات را داشته باشید، میبایست تعداد Content Database ها را بیشتر کنید و هر کدام تا سقف 4 ترابایت را پشتیبانی خواهند کرد.

این مورد رو هم در نظر داشته باشید که استفاده از این حجم اطلاعاتی نیازمند فراهم شدن سخت افزار و سرورهای قدرتمند برای مدیریت اطلاعات در شرپوینت و بانک اطلاعاتی آن میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ تیم شیرپوینت مایکروسافت در آدرس زیر مراجعه کنید :

http://sharepoint.microsoft.com/blog/Pages/BlogPost.aspx?pID=988

 

موفق باشید. Smile

/ 2 نظر / 27 بازدید
پیام

درود دوست گرامی نظر به درخواست دوستان عزیز وبلاگ نویس جهت تبادل لینک با ( شیراز فردا ) به اطلاع می رساند قسمت تبادل لینک در سایت ( شیراز فردا ) راه اندازی گردید شما دوست گرامی ، می توانید با مراجعه به سایت ( شیراز فردا) از (TAB ) موجود در بالای صفحه اصلی قسمت "لینک دوستان" وارد قسمت مربوطه شده و لینک وبلاگ خود را اضافه نمایید امید است بتوانیم گامی در راه تعامل بیشتر با وبلاگ نویسان عزیز برداریم ضمنا هر ماه به سه نفر از دوستان به قید قرعه هزینه اینترنت اهدا خواهد شد. شاد و سربلند و پیروز باشید ارادتمند شما (مهندس پیام خوشاب)مدیر سایت شیراز فردا بدروود www.shirazefarda.com

فردوس بامشاد

سلام خواهش میکنم به من کمک کنید کتاب یا جزوه فارسی آموزش اینفوپت میخوام..خواهش میکنم سریعتر..منتظرم .لطفا.هزینش هم هرچقدر بشه تقدیم میکنم fer.bamshad@yahoo.com